فروش - اپارتمان 119 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
459 000 €
3857 €/m²
Property 38892 photo 1
Property 38892 photo 2
Property 38892 photo 3
Property 38892 photo 4
Property 38892 photo 5
Property 38892 photo 6
Property 38892 photo 7
  • کد شی 38892
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 119 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 850 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 119 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
531 508 € 4392 €/m²
  • کد شی 46828
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
648 000 € 3724 €/m²
  • کد شی 46927
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 4642 €/m²
  • کد شی 46938
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 5670 €/m²
  • کد شی 46944
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 2
فروش
470 000 € 3481 €/m²
  • کد شی 47015
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3636 €/m²
  • کد شی 48572
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
390 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 48787
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 5058 €/m²
  • کد شی 48791
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 2877 €/m²
  • کد شی 48944
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
574 000 € 5917 €/m²
  • کد شی 49050
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه