فروش - اپارتمان 137 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
510 000 €
3723 €/m²
Property 52332 photo 1
Property 52332 photo 2
Property 52332 photo 3
Property 52332 photo 4
Property 52332 photo 5
Property 52332 photo 6
Property 52332 photo 7
Property 52332 photo 8
  • کد شی 52332
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 137 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از دریا: 1900 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 137 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
420 000 € 3559 €/m²
  • کد شی 38052
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 3
فروش
590 000 € 3710 €/m²
  • کد شی 38322
  • مربع متر 159 m²
  • Rooms 3
فروش
500 500 € 3575 €/m²
  • کد شی 38324
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5263 €/m²
  • کد شی 38344
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 5035 €/m²
  • کد شی 38567
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
459 000 € 3857 €/m²
  • کد شی 38892
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 3
فروش
477 000 € 3407 €/m²
  • کد شی 38924
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 38958
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
490 000 € 3402 €/m²
  • کد شی 39082
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4032 €/m²
  • کد شی 39232
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه