فروش - اپارتمان 265 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 350 000 €
5094 €/m²
Property 41267 photo 1
Property 41267 photo 2
Property 41267 photo 3
Property 41267 photo 4
Property 41267 photo 5
Property 41267 photo 6
Property 41267 photo 7
Property 41267 photo 8
Property 41267 photo 9
Property 41267 photo 10
  • کد شی 41267
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 265 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 265 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 485 000 € 12801 €/m²
  • کد شی 41283
  • مربع متر 116 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 450 000 € 5686 €/m²
  • کد شی 41318
  • مربع متر 255 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
1 211 000 € 5685 €/m²
  • کد شی 41319
  • مربع متر 213 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 323 000 € 4424 €/m²
  • کد شی 41320
  • مربع متر 299 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 270 000 € 14767 €/m²
  • کد شی 41321
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 930 000 € 13985 €/m²
  • کد شی 41323
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 230 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41325
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 780 000 € 14354 €/m²
  • کد شی 41326
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 960 000 € 14202 €/m²
  • کد شی 41328
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 250 000 € 15243 €/m²
  • کد شی 41329
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه