فروش - اپارتمان 116 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 485 000 €
12802 €/m²
Property 41283 photo 1
Property 41283 photo 2
Property 41283 photo 3
  • کد شی 41283
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 116 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 16
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 116 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 930 000 € 13985 €/m²
  • کد شی 41323
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 230 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41325
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 780 000 € 14354 €/m²
  • کد شی 41326
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 960 000 € 14202 €/m²
  • کد شی 41328
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 250 000 € 15243 €/m²
  • کد شی 41329
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41330
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 810 000 € 14596 €/m²
  • کد شی 41331
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 990 000 € 14420 €/m²
  • کد شی 41333
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 270 000 € 15487 €/m²
  • کد شی 41334
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 310 000 € 15232 €/m²
  • کد شی 41335
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه