فروش - اپارتمان 150 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
711 000 €
4740 €/m²
Property 41313 photo 1
Property 41313 photo 2
Property 41313 photo 3
Property 41313 photo 4
Property 41313 photo 5
Property 41313 photo 6
Property 41313 photo 7
Property 41313 photo 8
Property 41313 photo 9
  • کد شی 41313
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 150 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 150 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
840 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 33330
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
580 000 € 6304 €/m²
  • کد شی 33758
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 35315
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
570 000 € 3275 €/m²
  • کد شی 36194
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 36447
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 36548
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 37282
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
750 200 € 3641 €/m²
  • کد شی 37868
  • مربع متر 206 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه