فروش - اپارتمان 183 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول آگیوس آتاناسیوس
1 430 286 €
7816 €/m²
Property 49737 photo 1
Property 49737 photo 2
Property 49737 photo 3
Property 49737 photo 4
Property 49737 photo 5
Property 49737 photo 6
Property 49737 photo 7
Property 49737 photo 8

Details

  • تعداد اتاق ها: 5
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 183 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, 2 دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 775 000 € 8743 €/m²
  • کد شی 14950
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 9285 €/m²
  • کد شی 23730
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
1 250 000 € 10245 €/m²
  • کد شی 24584
  • مربع متر 122 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 26372
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 600 000 € 15238 €/m²
  • کد شی 29395
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
1 750 000 € 7882 €/m²
  • کد شی 36148
  • مربع متر 222 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 3692 €/m²
  • کد شی 37244
  • مربع متر 325 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه