فروش - اپارتمان 82 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 270 000 €
15488 €/m²
Property 41334 photo 1
Property 41334 photo 2
Property 41334 photo 3
  • کد شی 41334
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 82 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 6
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 82 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 250 000 € 6793 €/m²
  • کد شی 9798
  • مربع متر 184 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
1 775 000 € 8743 €/m²
  • کد شی 14950
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 4074 €/m²
  • کد شی 20274
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 9285 €/m²
  • کد شی 23730
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
1 250 000 € 10245 €/m²
  • کد شی 24584
  • مربع متر 122 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
1 055 000 € 4586 €/m²
  • کد شی 25768
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 5
فروش
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 26372
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 600 000 € 15238 €/m²
  • کد شی 29395
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه