فروش - اپارتمان 226 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 390 000 €
6150 €/m²
Property 41253 photo 1
Property 41253 photo 2
Property 41253 photo 3
Property 41253 photo 4
Property 41253 photo 5
Property 41253 photo 6
Property 41253 photo 7
Property 41253 photo 8
Property 41253 photo 9
Property 41253 photo 10
Property 41253 photo 11
Property 41253 photo 12
Property 41253 photo 13
Property 41253 photo 14
Property 41253 photo 15
Property 41253 photo 16
Property 41253 photo 17
Property 41253 photo 18
Property 41253 photo 19
Property 41253 photo 20
Property 41253 photo 21
Property 41253 photo 22
Property 41253 photo 23
Property 41253 photo 24
Property 41253 photo 25
Property 41253 photo 26
Property 41253 photo 27
Property 41253 photo 28
Property 41253 photo 29
Property 41253 photo 30
Property 41253 photo 31
Property 41253 photo 32
Property 41253 photo 33
Property 41253 photo 34
Property 41253 photo 35
Property 41253 photo 36
  • کد شی 41253
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 226 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 226 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 060 000 € 17166 €/m²
  • کد شی 41351
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 5890 €/m²
  • کد شی 41663
  • مربع متر 219 m²
  • Rooms 4
فروش
2 000 000 € 14705 €/m²
  • کد شی 43628
  • مربع متر 136 m²
  • فاصله تا دریا 40 m
فروش
1 380 000 € 12545 €/m²
  • کد شی 43651
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
1 250 000 € 8561 €/m²
  • کد شی 44123
  • مربع متر 146 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
1 550 000 € 10264 €/m²
  • کد شی 44656
  • مربع متر 151 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
1 300 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 44953
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 4
فروش
1 800 000 €
  • کد شی 44956
  • مربع متر 0 m²
  • Rooms 3
فروش
1 550 000 € 6595 €/m²
  • کد شی 45442
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
1 135 000 € 9956 €/m²
  • کد شی 46074
  • مربع متر 114 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه