فروش - اپارتمان 167 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 770 000 €
16587 €/m²
Property 41353 photo 1
Property 41353 photo 2
Property 41353 photo 3
  • کد شی 41353
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 167 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 16
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 167 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 400 000 € 14201 €/m²
  • کد شی 24949
  • مربع متر 169 m²
  • Rooms 4
فروش
2 400 000 € 14285 €/m²
  • کد شی 33894
  • مربع متر 168 m²
  • Rooms 4
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 16666 €/m²
  • کد شی 41350
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 16956 €/m²
  • کد شی 41354
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 370 000 € 17173 €/m²
  • کد شی 41358
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 400 000 € 17391 €/m²
  • کد شی 41362
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 430 000 € 17608 €/m²
  • کد شی 41366
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه