فروش - اپارتمان 167 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 300 000 €
13772 €/m²
Property 41322 photo 1
Property 41322 photo 2
Property 41322 photo 3
  • کد شی 41322
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 167 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 167 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 090 000 € 17416 €/m²
  • کد شی 41355
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 880 000 € 16551 €/m²
  • کد شی 41356
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 800 000 € 16766 €/m²
  • کد شی 41357
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 370 000 € 17173 €/m²
  • کد شی 41358
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 120 000 € 17666 €/m²
  • کد شی 41359
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 920 000 € 16781 €/m²
  • کد شی 41360
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 840 000 € 17005 €/m²
  • کد شی 41361
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 400 000 € 17391 €/m²
  • کد شی 41362
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 150 000 € 17916 €/m²
  • کد شی 41363
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 960 000 € 17011 €/m²
  • کد شی 41364
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه