فروش - اپارتمان 174 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 800 000 €
16092 €/m²
Property 41347 photo 1
Property 41347 photo 2
Property 41347 photo 3
  • کد شی 41347
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 174 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 14
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 174 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
3 400 000 € 8353 €/m²
  • کد شی 21439
  • مربع متر 407 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 500 000 € 14583 €/m²
  • کد شی 23454
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
2 400 000 € 14201 €/m²
  • کد شی 24949
  • مربع متر 169 m²
  • Rooms 4
فروش
2 400 000 € 14285 €/m²
  • کد شی 33894
  • مربع متر 168 m²
  • Rooms 4
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41292
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41294
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 400 000 € 17391 €/m²
  • کد شی 41362
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 430 000 € 17608 €/m²
  • کد شی 41366
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 450 000 € 2 000 000 € 13157 €/m²
  • کد شی 44730
  • مربع متر 152 m²
  • فاصله تا دریا 40 m

اشتراک خبرنامه