فروش - اپارتمان 121 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
بنا به درخواست
Property 41408 photo 1
Property 41408 photo 2
Property 41408 photo 3
  • کد شی 41408
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 121 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 121 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
310 000 € 2980 €/m²
  • کد شی 50925
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 3
فروش
355 000 € 2689 €/m²
  • کد شی 50926
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
2 150 000 € 2221 €/m²
  • کد شی 51111
  • مربع متر 968 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
380 000 € 4418 €/m²
  • کد شی 51113
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 51114
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
850 000 € 6159 €/m²
  • کد شی 51193
  • مربع متر 138 m²
  • Rooms 4
فروش
360 000 € 3789 €/m²
  • کد شی 51289
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 2
فروش
5 900 000 € 4347 €/m²
  • کد شی 51299
  • مربع متر 1357 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
9 580 000 € 5512 €/m²
  • کد شی 51300
  • مربع متر 1738 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 51403
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه