فروش - اپارتمان 175 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Agios Tychonas
1 200 000 €
6857 €/m²
Property 54581 photo 1
Property 54581 photo 2
Property 54581 photo 3
Property 54581 photo 4
Property 54581 photo 5
Property 54581 photo 6

Details

  • تعداد طبقات: 7
  • طبقه: طبقه 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 150 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 175 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 230 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41325
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 780 000 € 14354 €/m²
  • کد شی 41326
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 250 000 € 15243 €/m²
  • کد شی 41329
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41330
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 270 000 € 15487 €/m²
  • کد شی 41334
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 310 000 € 15232 €/m²
  • کد شی 41335
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 260 000 € 14482 €/m²
  • کد شی 41348
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 5890 €/m²
  • کد شی 41663
  • مربع متر 219 m²
  • Rooms 4
فروش
1 031 000 € 6403 €/m²
  • کد شی 42230
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
1 380 000 € 12545 €/m²
  • کد شی 43651
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه