فروش - اپارتمان 146 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول آکروتیری
678 030 €
4644 €/m²
Property 56588 photo 1
Property 56588 photo 2
Property 56588 photo 3
Property 56588 photo 4
Property 56588 photo 5
Property 56588 photo 6
Property 56588 photo 7
Property 56588 photo 8
Property 56588 photo 9
Property 56588 photo 10
Property 56588 photo 11
Property 56588 photo 12

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • طبقه: طبقه 4
  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 146 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
565 000 € 4747 €/m²
  • کد شی 41269
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
547 000 € 3506 €/m²
  • کد شی 41272
  • مربع متر 156 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
810 000 € 5259 €/m²
  • کد شی 41277
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
780 000 € 5064 €/m²
  • کد شی 41278
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
622 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 41303
  • مربع متر 133 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
893 000 € 3899 €/m²
  • کد شی 41310
  • مربع متر 229 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
711 000 € 4740 €/m²
  • کد شی 41313
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
850 000 € 8947 €/m²
  • کد شی 41552
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3
فروش
565 000 € 5231 €/m²
  • کد شی 41661
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه