فروش - اپارتمان 125 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
637 500 €
5100 €/m²
Property 45127 photo 1
Property 45127 photo 2
Property 45127 photo 3
Property 45127 photo 4
Property 45127 photo 5
Property 45127 photo 6
Property 45127 photo 7
Property 45127 photo 8
Property 45127 photo 9
Property 45127 photo 10
  • کد شی 45127
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 125 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 125 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
725 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 40393
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
770 000 € 3793 €/m²
  • کد شی 40396
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 7333 €/m²
  • کد شی 40856
  • مربع متر 75 m²
  • Rooms 3
فروش
840 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 41254
  • مربع متر 168 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
520 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 41266
  • مربع متر 88 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
565 000 € 4747 €/m²
  • کد شی 41269
  • مربع متر 119 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
547 000 € 3506 €/m²
  • کد شی 41272
  • مربع متر 156 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
810 000 € 5259 €/m²
  • کد شی 41277
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
780 000 € 5064 €/m²
  • کد شی 41278
  • مربع متر 154 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
622 000 € 4676 €/m²
  • کد شی 41303
  • مربع متر 133 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه