فروش - اپارتمان 134 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
545 000 €
4067 €/m²
Property 41721 photo 1
Property 41721 photo 2
Property 41721 photo 3
Property 41721 photo 4
Property 41721 photo 5
Property 41721 photo 6
  • کد شی 41721
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 134 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 55 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 134 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 5670 €/m²
  • کد شی 46944
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 2
فروش
470 000 € 3481 €/m²
  • کد شی 47015
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3636 €/m²
  • کد شی 48572
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
690 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 48936
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
574 000 € 5917 €/m²
  • کد شی 49050
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 49253
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6382 €/m²
  • کد شی 49491
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
590 000 € 3554 €/m²
  • کد شی 49563
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 4
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 49702
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2
فروش
461 000 € 4852 €/m²
  • کد شی 49717
  • مربع متر 95 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه