فروش - اپارتمان 173 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
650 000 €
3757 €/m²
Property 46029 photo 1
Property 46029 photo 2
Property 46029 photo 3
Property 46029 photo 4
Property 46029 photo 5
Property 46029 photo 6
Property 46029 photo 7
Property 46029 photo 8
Property 46029 photo 9
Property 46029 photo 10
Property 46029 photo 11
  • کد شی 46029
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 173 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 173 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 5 طبقه و شامل طبقه 5 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
930 000 € 4581 €/m²
  • کد شی 45134
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 7142 €/m²
  • کد شی 45387
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
735 000 € 4016 €/m²
  • کد شی 45561
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 4
فروش
950 000 € 4077 €/m²
  • کد شی 45562
  • مربع متر 233 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 3282 €/m²
  • کد شی 45573
  • مربع متر 198 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2791 €/m²
  • کد شی 45676
  • مربع متر 283 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 45693
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
780 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 45694
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
665 500 € 3759 €/m²
  • کد شی 45725
  • مربع متر 177 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 4807 €/m²
  • کد شی 45726
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه