385 000 €
4583 €/m²
Property 58954 photo 1
Property 58954 photo 2
Property 58954 photo 3
Property 58954 photo 4
Property 58954 photo 5
Property 58954 photo 6
Property 58954 photo 7
Property 58954 photo 8
Property 58954 photo 9
Property 58954 photo 10
Property 58954 photo 11
Property 58954 photo 12
Property 58954 photo 13
Property 58954 photo 14
Property 58954 photo 15
Property 58954 photo 16
Property 58954 photo 17
Property 58954 photo 18
Property 58954 photo 19
Property 58954 photo 20
Property 58954 photo 21
Property 58954 photo 22
Property 58954 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 84 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 5128 €/m²
  • کد شی 56728
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 5154 €/m²
  • کد شی 56729
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 5063 €/m²
  • کد شی 56730
  • مربع متر 79 m²
  • Rooms 3
فروش
330 000 € 3666 €/m²
  • کد شی 56811
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
310 000 € 3734 €/m²
  • کد شی 56970
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
350 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 57469
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 2
فروش
535 000 € 2454 €/m²
  • کد شی 57495
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 57563
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
395 000 € 3291 €/m²
  • کد شی 57670
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه