فروش - اپارتمان در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
708 000 €
Property 42422 photo 1
Property 42422 photo 2
Property 42422 photo 3
Property 42422 photo 4
Property 42422 photo 5
  • کد شی 42422
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2021
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 65 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 0 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
635 000 € 3023 €/m²
  • کد شی 32998
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
840 000 € 9333 €/m²
  • کد شی 33330
  • مربع متر 90 m²
  • فاصله تا دریا 2700 m
فروش
580 000 € 6304 €/m²
  • کد شی 33758
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 35315
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
570 000 € 3275 €/m²
  • کد شی 36194
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
1 000 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 36432
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 36447
  • مربع متر 155 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 36548
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 37282
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه