فروش - اپارتمان 161 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول آگیوس آتاناسیوس
690 000 €
4286 €/m²
Property 48936 photo 1
Property 48936 photo 2
Property 48936 photo 3
Property 48936 photo 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 161 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 38958
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
588 000 € 3607 €/m²
  • کد شی 39253
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 39254
  • مربع متر 248 m²
  • Rooms 4
فروش
827 000 € 6511 €/m²
  • کد شی 39432
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
690 000 € 4312 €/m²
  • کد شی 39672
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
560 000 € 3456 €/m²
  • کد شی 39751
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
760 000 € 6178 €/m²
  • کد شی 39938
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 3
فروش
725 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 40393
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
770 000 € 3793 €/m²
  • کد شی 40396
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
840 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 41254
  • مربع متر 168 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه