فروش - اپارتمان 133 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
622 000 €
4677 €/m²
  • کد شی 41303
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 133 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 133 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
705 000 € 4862 €/m²
  • کد شی 46531
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
531 508 € 4392 €/m²
  • کد شی 46828
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
748 580 € 4678 €/m²
  • کد شی 46829
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
648 000 € 3724 €/m²
  • کد شی 46927
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 4642 €/m²
  • کد شی 46938
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 3
فروش
720 000 € 4556 €/m²
  • کد شی 46939
  • مربع متر 158 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5670 €/m²
  • کد شی 46944
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 2
فروش
925 000 € 4625 €/m²
  • کد شی 48660
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
690 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 48936
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
574 000 € 5917 €/m²
  • کد شی 49050
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه