فروش - اپارتمان 136 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 000 000 €
14706 €/m²
Property 43628 photo 1
Property 43628 photo 2
Property 43628 photo 3
Property 43628 photo 4
Property 43628 photo 5
Property 43628 photo 6
Property 43628 photo 7
Property 43628 photo 8
Property 43628 photo 9
Property 43628 photo 10
Property 43628 photo 11
  • کد شی 43628
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 136 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2022
  • فاصله از دریا: 40 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 136 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 750 000 € 7882 €/m²
  • کد شی 36148
  • مربع متر 222 m²
  • Rooms 5
فروش
2 245 980 € 6847 €/m²
  • کد شی 37331
  • مربع متر 328 m²
  • Rooms 5
فروش
2 090 000 € 16587 €/m²
  • کد شی 37610
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
2 500 000 € 13888 €/m²
  • کد شی 37781
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
2 020 700 € 8419 €/m²
  • کد شی 37852
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
2 785 000 € 10711 €/m²
  • کد شی 40392
  • مربع متر 260 m²
  • Rooms 4
فروش
1 700 000 € 11409 €/m²
  • کد شی 40918
  • مربع متر 149 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
2 570 000 € 13817 €/m²
  • کد شی 41285
  • مربع متر 186 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 600 000 € 14054 €/m²
  • کد شی 41288
  • مربع متر 185 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
2 480 000 € 18370 €/m²
  • کد شی 41292
  • مربع متر 135 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه