فروش - اپارتمان 138 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
2 400 000 €
17391 €/m²
Property 41362 photo 1
Property 41362 photo 2
Property 41362 photo 3
  • کد شی 41362
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 138 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 18
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 138 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 960 000 € 14202 €/m²
  • کد شی 41328
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 990 000 € 14420 €/m²
  • کد شی 41333
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 620 000 € 15688 €/m²
  • کد شی 41337
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 200 000 € 15942 €/m²
  • کد شی 41338
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 650 000 € 15868 €/m²
  • کد شی 41340
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 240 000 € 16231 €/m²
  • کد شی 41341
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 010 000 € 16750 €/m²
  • کد شی 41342
  • مربع متر 120 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 760 000 € 15862 €/m²
  • کد شی 41343
  • مربع متر 174 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه