فروش - اپارتمان 248 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
930 000 €
3750 €/m²
Property 39254 photo 1
Property 39254 photo 2
Property 39254 photo 3
Property 39254 photo 4
Property 39254 photo 5
Property 39254 photo 6
Property 39254 photo 7
Property 39254 photo 8
  • کد شی 39254
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 248 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 248 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 8 طبقه و شامل طبقه 8 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
900 000 € 11250 €/m²
  • کد شی 44955
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 2
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 44971
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 7798 €/m²
  • کد شی 44979
  • مربع متر 109 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45132
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45133
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
930 000 € 4581 €/m²
  • کد شی 45134
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
950 000 € 4077 €/m²
  • کد شی 45562
  • مربع متر 233 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2791 €/m²
  • کد شی 45676
  • مربع متر 283 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
850 000 € 4047 €/m²
  • کد شی 45693
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
780 000 € 3714 €/m²
  • کد شی 45694
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه