فروش - اپارتمان 97 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
845 000 €
8711 €/m²
Property 51526 photo 1
Property 51526 photo 2
Property 51526 photo 3
Property 51526 photo 4
Property 51526 photo 5
Property 51526 photo 6
Property 51526 photo 7
Property 51526 photo 8
Property 51526 photo 9
Property 51526 photo 10
Property 51526 photo 11
Property 51526 photo 12
Property 51526 photo 13
Property 51526 photo 14
Property 51526 photo 15
Property 51526 photo 16
Property 51526 photo 17
Property 51526 photo 18
Property 51526 photo 19
Property 51526 photo 20
Property 51526 photo 21
Property 51526 photo 22
Property 51526 photo 23
Property 51526 photo 24
Property 51526 photo 25
Property 51526 photo 26
  • کد شی 51526
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 97 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • سال ساخت: 2022
  • تعداد اتاق ها: 3
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 97 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 020 000 € 8500 €/m²
  • کد شی 51528
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
725 000 € 3961 €/m²
  • کد شی 52248
  • مربع متر 183 m²
  • Rooms 5
فروش
756 126 € 6301 €/m²
  • کد شی 52380
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
815 000 € 6791 €/m²
  • کد شی 54578
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
1 200 000 € 6857 €/m²
  • کد شی 54581
  • مربع متر 175 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 6338 €/m²
  • کد شی 55950
  • مربع متر 142 m²
  • Rooms 4
فروش
875 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 56071
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
1 250 000 € 8680 €/m²
  • کد شی 56357
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
730 000 € 7525 €/m²
  • کد شی 56457
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
890 000 € 7235 €/m²
  • کد شی 56458
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه