فروش - زمین 911 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
530 000 €
581 €/m²
Property 45858 photo 1
Property 45858 photo 2
Property 45858 photo 3
  • کد شی 45858
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک زمین
  • مساحت زمین 911 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 5000 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش زمین 911 متر مربع در لیماسول.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 115 €/m²
  • کد شی 23781
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
440 000 € 696 €/m²
  • کد شی 26337
  • مربع متر 632 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
750 000 € 143 €/m²
  • کد شی 28896
  • مربع متر 5217 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
450 000 € 450 €/m²
  • کد شی 28899
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
590 000 € 1008 €/m²
  • کد شی 32170
  • مربع متر 585 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
780 000 € 760 €/m²
  • کد شی 32523
  • مربع متر 1026 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
450 000 € 150 €/m²
  • کد شی 32660
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
600 000 € 49 €/m²
  • کد شی 35208
  • مربع متر 12041 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
650 000 € 940 €/m²
  • کد شی 36217
  • مربع متر 691 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
550 000 € 71 €/m²
  • کد شی 37738
  • مربع متر 7700 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه