فروش - اپارتمان 109 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
700 000 €
6422 €/m²
Property 45131 photo 1
Property 45131 photo 2
Property 45131 photo 3
  • کد شی 45131
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 109 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 109 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
750 000 € 4807 €/m²
  • کد شی 45726
  • مربع متر 156 m²
  • Rooms 4
فروش
790 000 € 2904 €/m²
  • کد شی 45941
  • مربع متر 272 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 45999
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 3757 €/m²
  • کد شی 46029
  • مربع متر 173 m²
  • Rooms 4
فروش
839 000 € 3585 €/m²
  • کد شی 46304
  • مربع متر 234 m²
  • Rooms 3
فروش
860 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 46527
  • مربع متر 273 m²
  • Rooms 3
فروش
570 000 € 4956 €/m²
  • کد شی 46530
  • مربع متر 115 m²
  • Rooms 3
فروش
705 000 € 4862 €/m²
  • کد شی 46531
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
748 580 € 4678 €/m²
  • کد شی 46829
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
648 000 € 3724 €/m²
  • کد شی 46927
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه