فروش - اپارتمان 266 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول پارکلیسیا
530 000 €
1992 €/m²
Property 51952 photo 1
Property 51952 photo 2
Property 51952 photo 3

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • طبقه: طبقه 3
  • تعداد اتاق ها: 4
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 4 km
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 266 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
792 000 € 9658 €/m²
  • کد شی 38863
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 2
فروش
459 000 € 3857 €/m²
  • کد شی 38892
  • مربع متر 119 m²
  • Rooms 3
فروش
477 000 € 3407 €/m²
  • کد شی 38924
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 38958
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
490 000 € 3402 €/m²
  • کد شی 39082
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 3
فروش
500 000 € 4032 €/m²
  • کد شی 39232
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
588 000 € 3607 €/m²
  • کد شی 39253
  • مربع متر 163 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 3928 €/m²
  • کد شی 39670
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
690 000 € 4312 €/m²
  • کد شی 39672
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
560 000 € 3456 €/m²
  • کد شی 39751
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه