فروش - اپارتمان 84 m² در آتن

یونان آتیکا بقیه آتیکا رافینا
370 000 €
4405 €/m²
Property 45904 photo 1
Property 45904 photo 2
Property 45904 photo 3
Property 45904 photo 4
Property 45904 photo 5
Property 45904 photo 6
Property 45904 photo 7
Property 45904 photo 8
Property 45904 photo 9
Property 45904 photo 10

Details

  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله از فرودگاه: 27 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 84 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 3 طبقه و شامل طبقه 3 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
419 000 € 5513 €/m²
  • کد شی 57983
  • مربع متر 76 m²
  • Rooms 3
فروش
300 000 € 3333 €/m²
  • کد شی 58058
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
385 000 € 3850 €/m²
  • کد شی 58061
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
300 000 € 2500 €/m²
  • کد شی 58241
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 8387 €/m²
  • کد شی 58357
  • مربع متر 62 m²
  • Rooms 2
فروش
305 000 € 3388 €/m²
  • کد شی 58382
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 4
فروش
497 000 € 4688 €/m²
  • کد شی 58947
  • مربع متر 106 m²
  • Rooms 3
فروش
440 000 € 5432 €/m²
  • کد شی 58948
  • مربع متر 81 m²
  • Rooms 3
فروش
400 000 € 3883 €/m²
  • کد شی 58949
  • مربع متر 103 m²
  • Rooms 3
فروش
404 000 € 4590 €/m²
  • کد شی 58950
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه