فروش - اپارتمان 160 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
600 000 €
3750 €/m²
Property 44287 photo 1
Property 44287 photo 2
Property 44287 photo 3
Property 44287 photo 4
Property 44287 photo 5
Property 44287 photo 6
Property 44287 photo 7
  • کد شی 44287
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 160 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال نوسازی: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 400 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • کف گرم
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 160 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, 2 دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر. ساختمان بدون آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
893 000 € 3899 €/m²
  • کد شی 41310
  • مربع متر 229 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
890 000 € 3886 €/m²
  • کد شی 41726
  • مربع متر 229 m²
  • Rooms 4
فروش
890 000 € 2479 €/m²
  • کد شی 42415
  • مربع متر 359 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45132
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 4334 €/m²
  • کد شی 45133
  • مربع متر 203 m²
  • Rooms 4
فروش
877 000 € 2884 €/m²
  • کد شی 50531
  • مربع متر 304 m²
  • Rooms 4
فروش
875 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 56071
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
650 250 € 4515 €/m²
  • کد شی 56122
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
730 000 € 7525 €/m²
  • کد شی 56457
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
678 030 € 4644 €/m²
  • کد شی 56588
  • مربع متر 146 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه