فروش - اپارتمان 187 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 750 000 € 1 400 000 €
7487 €/m²
Property 46223 photo 1
Property 46223 photo 2
Property 46223 photo 3
Property 46223 photo 4
Property 46223 photo 5
Property 46223 photo 6
Property 46223 photo 7
Property 46223 photo 8
Property 46223 photo 9
Property 46223 photo 10
Property 46223 photo 11
Property 46223 photo 12
  • کد شی 46223
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 187 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • سال ساخت: 2019
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 20 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 187 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, توالت. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 930 000 € 13985 €/m²
  • کد شی 41323
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 780 000 € 14354 €/m²
  • کد شی 41326
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 960 000 € 14202 €/m²
  • کد شی 41328
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 810 000 € 14596 €/m²
  • کد شی 41331
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 990 000 € 14420 €/m²
  • کد شی 41333
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 850 000 € 14919 €/m²
  • کد شی 41336
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 620 000 € 15688 €/m²
  • کد شی 41337
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه