فروش - اپارتمان 138 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 930 000 €
13986 €/m²
Property 41323 photo 1
Property 41323 photo 2
Property 41323 photo 3
  • کد شی 41323
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 138 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 138 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
2 780 000 € 19857 €/m²
  • کد شی 41296
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 780 000 € 20000 €/m²
  • کد شی 41298
  • مربع متر 139 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 300 000 € 13772 €/m²
  • کد شی 41322
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 930 000 € 13985 €/m²
  • کد شی 41323
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 780 000 € 14354 €/m²
  • کد شی 41326
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 340 000 € 14011 €/m²
  • کد شی 41327
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 960 000 € 14202 €/m²
  • کد شی 41328
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 810 000 € 14596 €/m²
  • کد شی 41331
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
2 380 000 € 14251 €/m²
  • کد شی 41332
  • مربع متر 167 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 990 000 € 14420 €/m²
  • کد شی 41333
  • مربع متر 138 m²
  • فاصله تا دریا 100 m

اشتراک خبرنامه