فروش - اپارتمان 166 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Lemesos
قیمت از 1 250 000 €
7530 €/m²
Property 47028 photo 1
Property 47028 photo 2
Property 47028 photo 3
Property 47028 photo 4
Property 47028 photo 5
Property 47028 photo 6
Property 47028 photo 7
Property 47028 photo 8
Property 47028 photo 9

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5 m

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 166 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 10 طبقه و شامل طبقه 10 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 250 000 € 10245 €/m²
  • کد شی 24584
  • مربع متر 122 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
1 055 000 € 4586 €/m²
  • کد شی 25768
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 5
فروش
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 26372
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 600 000 € 15238 €/m²
  • کد شی 29395
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
1 125 000 € 5952 €/m²
  • کد شی 34282
  • مربع متر 189 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
1 750 000 € 7882 €/m²
  • کد شی 36148
  • مربع متر 222 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 3692 €/m²
  • کد شی 37244
  • مربع متر 325 m²
  • Rooms 3
فروش
1 111 950 € 6464 €/m²
  • کد شی 37329
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه