فروش - اپارتمان 86 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
1 270 000 €
14767 €/m²
Property 41321 photo 1
Property 41321 photo 2
Property 41321 photo 3
  • کد شی 41321
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 86 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2019
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 51 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 86 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, سیستم گرمایشی.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 780 000 € 14354 €/m²
  • کد شی 41326
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 250 000 € 15243 €/m²
  • کد شی 41329
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41330
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 810 000 € 14596 €/m²
  • کد شی 41331
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 270 000 € 15487 €/m²
  • کد شی 41334
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 310 000 € 15232 €/m²
  • کد شی 41335
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 850 000 € 14919 €/m²
  • کد شی 41336
  • مربع متر 124 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 870 000 € 16548 €/m²
  • کد شی 41339
  • مربع متر 113 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 260 000 € 14482 €/m²
  • کد شی 41348
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 5890 €/m²
  • کد شی 41663
  • مربع متر 219 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه