فروش - اپارتمان 164 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Agios Tychonas
1 200 000 €
7317 €/m²
Property 48950 photo 1
Property 48950 photo 2
Property 48950 photo 3
Property 48950 photo 4
Property 48950 photo 5
Property 48950 photo 6
Property 48950 photo 7
Property 48950 photo 8
Property 48950 photo 9
Property 48950 photo 10

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 5 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 164 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
1 290 000 € 15000 €/m²
  • کد شی 41330
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 270 000 € 15487 €/m²
  • کد شی 41334
  • مربع متر 82 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 310 000 € 15232 €/m²
  • کد شی 41335
  • مربع متر 86 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 260 000 € 14482 €/m²
  • کد شی 41348
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
1 290 000 € 5890 €/m²
  • کد شی 41663
  • مربع متر 219 m²
  • Rooms 4
فروش
1 031 000 € 6403 €/m²
  • کد شی 42230
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
1 380 000 € 12545 €/m²
  • کد شی 43651
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
Recommended فروش
1 250 000 € 8561 €/m²
  • کد شی 44123
  • مربع متر 146 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
1 050 000 € 11170 €/m²
  • کد شی 44297
  • مربع متر 94 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 550 000 € 10264 €/m²
  • کد شی 44656
  • مربع متر 151 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه