فروش - اپارتمان 95 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
461 000 €
4853 €/m²
Property 49717 photo 1
Property 49717 photo 2
  • کد شی 49717
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 95 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • Storage room
  • دو جداره
  • Holiday home
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 95 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی {همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
480 000 € 3636 €/m²
  • کد شی 48572
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
390 000 € 4193 €/m²
  • کد شی 48787
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 5058 €/m²
  • کد شی 48791
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
690 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 48936
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 2877 €/m²
  • کد شی 48944
  • مربع متر 139 m²
  • Rooms 3
فروش
574 000 € 5917 €/m²
  • کد شی 49050
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 3416 €/m²
  • کد شی 49253
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 6382 €/m²
  • کد شی 49491
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
590 000 € 3554 €/m²
  • کد شی 49563
  • مربع متر 166 m²
  • Rooms 4
فروش
555 000 € 4703 €/m²
  • کد شی 49702
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه