فروش - دوبلکس 220 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
590 000 €
2682 €/m²
Property 50730 photo 1
Property 50730 photo 2
Property 50730 photo 3
Property 50730 photo 4
Property 50730 photo 5
Property 50730 photo 6
Property 50730 photo 7
  • کد شی 50730
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک دوبلکس
  • مربع متر 220 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2006
  • تعداد اتاق ها: 6
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 18 km

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 220 متر مربع در آتن. خانه واقع در 0 طبقه. دوبلکس دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
620 000 € 5254 €/m²
  • کد شی 57982
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
590 000 € 4469 €/m²
  • کد شی 58915
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
670 000 € 2055 €/m²
  • کد شی 41758
  • مربع متر 326 m²
  • Rooms 6
فروش
850 000 € 5629 €/m²
  • کد شی 64672
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 65140
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 3
فروش
765 000 € 5666 €/m²
  • کد شی 64866
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 4
فروش
610 000 € 4621 €/m²
  • کد شی 63730
  • مربع متر 132 m²
  • فاصله تا دریا 3220 m
فروش
693 000 € 5456 €/m²
  • کد شی 56732
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
716 000 € 5383 €/m²
  • کد شی 57980
  • مربع متر 133 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه