فروش - اپارتمان 95 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
489 000 €
5147 €/m²
Property 44483 photo 1
Property 44483 photo 2
Property 44483 photo 3
Property 44483 photo 4
Property 44483 photo 5
Property 44483 photo 6
Property 44483 photo 7
Property 44483 photo 8
Property 44483 photo 9
Property 44483 photo 10
Property 44483 photo 11
Property 44483 photo 12
Property 44483 photo 13
Property 44483 photo 14
Property 44483 photo 15
Property 44483 photo 16
Property 44483 photo 17
Property 44483 photo 18
  • کد شی 44483
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 95 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2020
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 95 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
495 000 € 9900 €/m²
  • کد شی 46550
  • مربع متر 50 m²
  • Rooms 2
فروش
531 508 € 4392 €/m²
  • کد شی 46828
  • مربع متر 121 m²
  • Rooms 3
فروش
648 000 € 3724 €/m²
  • کد شی 46927
  • مربع متر 174 m²
  • Rooms 4
فروش
520 000 € 4642 €/m²
  • کد شی 46938
  • مربع متر 112 m²
  • Rooms 3
فروش
720 000 € 4556 €/m²
  • کد شی 46939
  • مربع متر 158 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5670 €/m²
  • کد شی 46944
  • مربع متر 97 m²
  • Rooms 2
فروش
470 000 € 3481 €/m²
  • کد شی 47015
  • مربع متر 135 m²
  • Rooms 3
فروش
480 000 € 3636 €/m²
  • کد شی 48572
  • مربع متر 132 m²
  • Rooms 4
فروش
430 000 € 5058 €/m²
  • کد شی 48791
  • مربع متر 85 m²
  • Rooms 3
فروش
690 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 48936
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه