فروش - اپارتمان 166 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول Germasogeia
590 000 €
3554 €/m²
Property 49563 photo 1
Property 49563 photo 2
Property 49563 photo 3
Property 49563 photo 4
Property 49563 photo 5
Property 49563 photo 6
Property 49563 photo 7
Property 49563 photo 8
  • کد شی 49563
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 166 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location قبرس () | Germasogeia (لیماسول)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 166 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 4 طبقه و شامل طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم علام خطر, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
600 000 € 4800 €/m²
  • کد شی 23725
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
650 000 € 3066 €/m²
  • کد شی 24916
  • مربع متر 212 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
790 000 € 6171 €/m²
  • کد شی 25037
  • مربع متر 128 m²
  • Rooms 3
فروش
560 000 € 6436 €/m²
  • کد شی 25956
  • مربع متر 87 m²
  • فاصله تا دریا 1800 m
فروش
672 500 € 8406 €/m²
  • کد شی 29388
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
747 000 € 8300 €/m²
  • کد شی 29393
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
767 500 € 8527 €/m²
  • کد شی 29394
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
852 000 € 8114 €/m²
  • کد شی 29402
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 3293 €/m²
  • کد شی 31658
  • مربع متر 167 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه