فروش - اپارتمان 154 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - مرکز
450 000 €
2922 €/m²
Property 52302 photo 1
Property 52302 photo 2
  • کد شی 52302
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 154 m²
  • منطقه آتن
  • Location آتن - مرکز (آتیکا)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 6
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

خدمات

  • شومینه

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 154 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در طبقه و شامل اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, شومینه.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
515 000 € 4904 €/m²
  • کد شی 60362
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60364
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60365
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 5238 €/m²
  • کد شی 60366
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60367
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60368
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 5523 €/m²
  • کد شی 60369
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
630 000 € 3264 €/m²
  • کد شی 60597
  • مربع متر 193 m²
  • Rooms 6
فروش
395 000 € 4293 €/m²
  • کد شی 60859
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه