385 000 €
1426 €/m²
Property 54424 photo 1
Property 54424 photo 2
Property 54424 photo 3
Property 54424 photo 4
Property 54424 photo 5
Property 54424 photo 6
Property 54424 photo 7
Property 54424 photo 8
Property 54424 photo 9
Property 54424 photo 10
Property 54424 photo 11
Property 54424 photo 12
Property 54424 photo 13
Property 54424 photo 14
Property 54424 photo 15
Property 54424 photo 16
Property 54424 photo 17
Property 54424 photo 18
Property 54424 photo 19
Property 54424 photo 20
Property 54424 photo 21
Property 54424 photo 22
Property 54424 photo 23
Property 54424 photo 24
Property 54424 photo 25
Property 54424 photo 26
Property 54424 photo 27
Property 54424 photo 28
Property 54424 photo 29
Property 54424 photo 30
Property 54424 photo 31
Property 54424 photo 32
Property 54424 photo 33
Property 54424 photo 34
Property 54424 photo 35
Property 54424 photo 36
Property 54424 photo 37
Property 54424 photo 38
Property 54424 photo 39
Property 54424 photo 40
Property 54424 photo 41

Details

  • سال ساخت: 2001
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 5400 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 30 km
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • راه پله داخلی
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 270 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 3847
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 6
فروش
330 000 € 2357 €/m²
  • کد شی 8557
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 4
فروش
330 000 € 1513 €/m²
  • کد شی 8999
  • مربع متر 218 m²
  • Rooms 5
فروش
330 000 € 3300 €/m²
  • کد شی 11136
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m
فروش
400 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 16499
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
400 000 € 2000 €/m²
  • کد شی 22885
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
320 000 € 285 000 € 1965 €/m²
  • کد شی 24933
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 6
فروش
400 000 € 1000 €/m²
  • کد شی 25506
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 3
فروش
395 000 € 2633 €/m²
  • کد شی 32046
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
320 000 € 4637 €/m²
  • کد شی 61698
  • مربع متر 69 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه