285 000 €
1759 €/m²
Property 54695 photo 1
Property 54695 photo 2
Property 54695 photo 3
Property 54695 photo 4
Property 54695 photo 5
Property 54695 photo 6
Property 54695 photo 7
Property 54695 photo 8
Property 54695 photo 9
Property 54695 photo 10
Property 54695 photo 11
Property 54695 photo 12
Property 54695 photo 13
Property 54695 photo 14
Property 54695 photo 15
Property 54695 photo 16
Property 54695 photo 17
Property 54695 photo 18
Property 54695 photo 19
Property 54695 photo 20
Property 54695 photo 21
Property 54695 photo 22
Property 54695 photo 23
Property 54695 photo 24
Property 54695 photo 25

Details

  • سال ساخت: 2004
  • سال نوسازی: 2021
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 47 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 162 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 2 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 3 شامل 3 اتاق خواب, حمام. دوبلکس دارای طرح جلو {همچنین کولر, سایبان, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
350 000 € 4069 €/m²
  • کد شی 65194
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 4
فروش
410 000 € 3904 €/m²
  • کد شی 57205
  • مربع متر 105 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 3125 €/m²
  • کد شی 64608
  • مربع متر 112 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m
فروش
355 000 € 3550 €/m²
  • کد شی 56861
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
340 000 € 2344 €/m²
  • کد شی 22434
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 6
فروش
285 000 € 1759 €/m²
  • کد شی 54695
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
245 000 € 2355 €/m²
  • کد شی 57882
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 4
فروش
255 000 € 6071 €/m²
  • کد شی 65843
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 2650 €/m²
  • کد شی 62873
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه