245 000 €
2356 €/m²
Property 57882 photo 1
Property 57882 photo 2
Property 57882 photo 3
Property 57882 photo 4
Property 57882 photo 5
Property 57882 photo 6

Details

  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 300 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 104 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 3 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 4 شامل 3 اتاق خواب, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
275 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 66053
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 6071 €/m²
  • کد شی 65843
  • مربع متر 42 m²
  • Rooms 2
فروش
350 000 € 4069 €/m²
  • کد شی 65194
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 4
فروش
275 000 € 1697 €/m²
  • کد شی 65889
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 5
فروش
285 000 € 1759 €/m²
  • کد شی 54695
  • مربع متر 162 m²
  • Rooms 4
فروش
200 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 65821
  • مربع متر 104 m²
  • Rooms 3
فروش
340 000 € 2344 €/m²
  • کد شی 22434
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 6
فروش
210 000 € 3181 €/m²
  • کد شی 38169
  • مربع متر 66 m²
  • Rooms 2
فروش
340 000 € 2764 €/m²
  • کد شی 59146
  • مربع متر 123 m²
  • Rooms 4
فروش
350 000 € 3125 €/m²
  • کد شی 64608
  • مربع متر 112 m²
  • فاصله تا دریا 8250 m

اشتراک خبرنامه