368 000 €
4842 €/m²
Property 56586 photo 1
Property 56586 photo 2
Property 56586 photo 3
Property 56586 photo 4
Property 56586 photo 5
Property 56586 photo 6
Property 56586 photo 7
Property 56586 photo 8
Property 56586 photo 9

Details

  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله از فرودگاه: 21 km

خدمات

  • پارکینگ
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 76 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
370 000 € 4805 €/m²
  • کد شی 58958
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
371 000 € 4756 €/m²
  • کد شی 58963
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 5818 €/m²
  • کد شی 59634
  • مربع متر 55 m²
  • Rooms 2
فروش
350 000 € 2095 €/m²
  • کد شی 59653
  • مربع متر 167 m²
  • Rooms 3
فروش
370 000 € 4743 €/m²
  • کد شی 59669
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 4324 €/m²
  • کد شی 59869
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 60035
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 3555 €/m²
  • کد شی 60397
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
325 000 € 3494 €/m²
  • کد شی 61347
  • مربع متر 93 m²
  • Rooms 4
فروش
320 000 € 3516 €/m²
  • کد شی 61523
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه