620 000 €
6078 €/m²
Property 59294 photo 1
Property 59294 photo 2
Property 59294 photo 3
Property 59294 photo 4
Property 59294 photo 5
Property 59294 photo 6
Property 59294 photo 7
Property 59294 photo 8
Property 59294 photo 9
Property 59294 photo 10
Property 59294 photo 11
Property 59294 photo 12
Property 59294 photo 13
Property 59294 photo 14
Property 59294 photo 15
Property 59294 photo 16
Property 59294 photo 17
Property 59294 photo 18
Property 59294 photo 19
Property 59294 photo 20
Property 59294 photo 21
Property 59294 photo 22
Property 59294 photo 23
Property 59294 photo 24
Property 59294 photo 25
Property 59294 photo 26
Property 59294 photo 27

Details

  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 9500 m
  • فاصله از فرودگاه: 37 km

خدمات

  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • دو جداره
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه با متراژ 102 متر مربع در آتن. خانه واقع در 2 طبقه. طبقه 5 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. طبقه 6 شامل یک اتاق خوابه, دوش. دوبلکس دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
693 000 € 5456 €/m²
  • کد شی 56732
  • مربع متر 127 m²
  • Rooms 3
فروش
600 000 € 2390 €/m²
  • کد شی 23310
  • مربع متر 251 m²
  • Rooms 6
فروش
820 000 € 2837 €/m²
  • کد شی 51492
  • مربع متر 289 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
620 000 € 5254 €/m²
  • کد شی 57982
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
890 000 € 6137 €/m²
  • کد شی 64880
  • مربع متر 145 m²
  • Rooms 4
فروش
683 000 € 5464 €/m²
  • کد شی 56731
  • مربع متر 125 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 2657 €/m²
  • کد شی 63396
  • مربع متر 207 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه