فروش - اپارتمان 131 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
قیمت از 510 000 €
3893 €/m²
Property 46087 photo 1
Property 46087 photo 2
Property 46087 photo 3
Property 46087 photo 4
Property 46087 photo 5
Property 46087 photo 6
  • کد شی 46087
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک اپارتمان
  • مربع متر 131 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد اتاق ها: 3
  • وضعیت: Under construction
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2500 m
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره
  • Luxury home

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 131 متر مربع در لیماسول. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
650 000 € 7558 €/m²
  • کد شی 32708
  • مربع متر 86 m²
  • Rooms 3
فروش
635 000 € 3023 €/m²
  • کد شی 32998
  • مربع متر 210 m²
  • Rooms 4
فروش
475 000 € 3861 €/m²
  • کد شی 33353
  • مربع متر 123 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
480 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 33723
  • مربع متر 64 m²
  • Rooms 2
فروش
580 000 € 6304 €/m²
  • کد شی 33758
  • مربع متر 92 m²
  • Rooms 3
فروش
490 000 € 5568 €/m²
  • کد شی 34202
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 2
فروش
499 000 € 2901 €/m²
  • کد شی 35205
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 5
فروش
750 000 € 6250 €/m²
  • کد شی 35315
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
550 000 € 4435 €/m²
  • کد شی 36190
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه