300 000 €
3529 €/m²
Property 57748 photo 1
Property 57748 photo 2
Property 57748 photo 3
Property 57748 photo 4
Property 57748 photo 5
Property 57748 photo 6
Property 57748 photo 7
Property 57748 photo 8
Property 57748 photo 9
Property 57748 photo 10
Property 57748 photo 11
Property 57748 photo 12
Property 57748 photo 13
Property 57748 photo 14
Property 57748 photo 15
Property 57748 photo 16
Property 57748 photo 17
Property 57748 photo 18

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 2000 m
  • فاصله از فرودگاه: 44 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 85 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. اپارتمان دارای طرح جلو {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
391 000 € 4654 €/m²
  • کد شی 58962
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
371 000 € 4756 €/m²
  • کد شی 58963
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
417 000 € 4738 €/m²
  • کد شی 58965
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3378 €/m²
  • کد شی 59048
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
260 000 € 3132 €/m²
  • کد شی 59177
  • مربع متر 83 m²
  • Rooms 3
فروش
245 000 € 2041 €/m²
  • کد شی 59204
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
420 000 € 3818 €/m²
  • کد شی 59328
  • مربع متر 110 m²
  • Rooms 4
فروش
260 000 € 4000 €/m²
  • کد شی 59419
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 3571 €/m²
  • کد شی 59439
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 5681 €/m²
  • کد شی 59452
  • مربع متر 44 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه