فروش - اپارتمان 86 m² در آتن

یونان آتیکا آتن - جنوب کالیته
215 000 €
2500 €/m²
Property 57843 photo 1
Property 57843 photo 2
Property 57843 photo 3
Property 57843 photo 4
Property 57843 photo 5
Property 57843 photo 6
Property 57843 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: برق
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 350 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 86 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.{همچنین آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
260 000 € 3513 €/m²
  • کد شی 59922
  • مربع متر 74 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 3375 €/m²
  • کد شی 59923
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
270 000 € 2967 €/m²
  • کد شی 59955
  • مربع متر 91 m²
  • Rooms 4
فروش
315 000 € 3150 €/m²
  • کد شی 60035
  • مربع متر 100 m²
  • Rooms 4
فروش
180 000 € 2337 €/m²
  • کد شی 60136
  • مربع متر 77 m²
  • Rooms 3
فروش
265 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 60141
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 6944 €/m²
  • کد شی 60142
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2
فروش
260 000 € 5306 €/m²
  • کد شی 60145
  • مربع متر 49 m²
  • Rooms 2
فروش
265 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 60148
  • مربع متر 53 m²
  • Rooms 3
فروش
255 000 € 7083 €/m²
  • کد شی 60149
  • مربع متر 36 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه