440 000 €
5432 €/m²
Property 58948 photo 1
Property 58948 photo 2
Property 58948 photo 3
Property 58948 photo 4
Property 58948 photo 5
Property 58948 photo 6
Property 58948 photo 7
Property 58948 photo 8
Property 58948 photo 9
Property 58948 photo 10
Property 58948 photo 11
Property 58948 photo 12
Property 58948 photo 13
Property 58948 photo 14
Property 58948 photo 15
Property 58948 photo 16
Property 58948 photo 17
Property 58948 photo 18
Property 58948 photo 19
Property 58948 photo 20
Property 58948 photo 21
Property 58948 photo 22
Property 58948 photo 23

Details

  • تعداد طبقات: 5
  • سال ساخت: 2025
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: گاز
  • وضعیت: Under construction
  • Energy Class: الف
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 81 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه همکف طبقه و شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح جلو

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
385 000 € 4010 €/m²
  • کد شی 65230
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
510 000 € 3187 €/m²
  • کد شی 65254
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 4
فروش
435 000 € 4531 €/m²
  • کد شی 65321
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
530 000 € 4491 €/m²
  • کد شی 65334
  • مربع متر 118 m²
  • Rooms 4
فروش
553 000 € 6583 €/m²
  • کد شی 65337
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
624 500 € 6643 €/m²
  • کد شی 65338
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 3
فروش
614 000 € 6395 €/m²
  • کد شی 65339
  • مربع متر 96 m²
  • Rooms 3
فروش
536 000 € 6536 €/m²
  • کد شی 65340
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
587 500 € 6994 €/m²
  • کد شی 65341
  • مربع متر 84 m²
  • Rooms 3
فروش
615 000 € 6988 €/m²
  • کد شی 65342
  • مربع متر 88 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه