فروش - اپارتمان 103 m² در آتن

یونان آتیکا پیرئوس نئو فالیرو
400 000 €
3883 €/m²
Property 58949 photo 1
Property 58949 photo 2
Property 58949 photo 3
Property 58949 photo 4
Property 58949 photo 5
Property 58949 photo 6
Property 58949 photo 7
Property 58949 photo 8
Property 58949 photo 9
Property 58949 photo 10

Details

  • طبقه: طبقه 2
  • سال ساخت: 1990
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 590 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 103 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام, توالت. اپارتمان دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, آسانسور, سیستم گرمایشی, انبار.

آتن

Location

حقایق مشابه

فروش
570 000 € 3877 €/m²
  • کد شی 5879
  • مربع متر 147 m²
  • Rooms 5
فروش
550 000 € 2291 €/m²
  • کد شی 33477
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 4
فروش
580 000 € 6170 €/m²
  • کد شی 36378
  • مربع متر 94 m²
  • Rooms 4
فروش
550 000 € 6111 €/m²
  • کد شی 41930
  • مربع متر 90 m²
  • Rooms 3
فروش
525 000 € 3500 €/m²
  • کد شی 44830
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 4
فروش
597 000 € 2926 €/m²
  • کد شی 50958
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
550 000 € 4365 €/m²
  • کد شی 52069
  • مربع متر 126 m²
  • Rooms 3
فروش
560 000 € 8000 €/m²
  • کد شی 53010
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه